Durable

Documenthoes durable magnetisch

150x67mm

Blå

1 290 kr

Totalt inkl. frakt · Conrad SE

Visa hos Conrad SE
Skapa prisbevakning

Prisbevakning

Mejla mig när den här versionen hamnar under mitt pris.

Fler alternativ
Mejla mig vid

Du får ett mejl för att bekräfta din adress. Det slår på bevakningen och skapar ditt konto; inget lösenord behövs.

Durable Documenthoes durable magnetisch 150x67mm kostar nu 1 290 kr hos Conrad SE. Bästa pris för den här versionen på Klakko: Conrad SE, 1 290 kr inkl. moms, fri frakt (kontrollerat den 24 oktober 2026).

Priser i butiker 1

Så rankar vi

Conrad SE

I lager · Leverans på 5–7 arbetsdagar

1 290 kr

1 290 kr inkl. moms, fri frakt

Visa hos Conrad SE

Priset kontrollerat i dag. Köper du via en länk kan Klakko få en liten provision, utan påverkan på ordningen.

Prishistorik

Det lägsta priset per dag i butikerna vi följer (marknad: Sverige), inklusive frakt där butiken anger den.

Nu
1 290 kr
Lägsta
1 290 kr Conrad SE
Högsta
1 490 kr

Lägsta pris sedan 23 oktober 2026: 1 290 kr hos Conrad SE, högsta 1 490 kr, nu 1 290 kr.

Alla prisändringar 2
Ändringar av det lägsta priset (marknad: Sverige)
DatumButikÄndringLägsta pris
Conrad SEConrad SE−200 kr1 290 kr
Conrad SEConrad SEFörsta pris1 490 kr

Produktinformation

Specifikationer

Produkt

Varumärke
Durable
EAN
4005546109015

1 290 krhos Conrad SE

Till Conrad SE