Magnetoplan

Magnetoplan 1227301 Flipchartblok Aantal paginas: 100 geruit

650 mm x 930 mm

Vit

578 kr

Totalt inkl. frakt · Conrad SE

Visa hos Conrad SE
Skapa prisbevakning

Prisbevakning

Mejla mig när den här versionen hamnar under mitt pris.

Fler alternativ
Mejla mig vid

Du får ett mejl för att bekräfta din adress. Det slår på bevakningen och skapar ditt konto; inget lösenord behövs.

Magnetoplan 1227301 Flipchartblok Aantal paginas: 100 geruit kostar nu 578 kr hos Conrad SE. Bästa pris för den här versionen på Klakko: Conrad SE, 479 kr + 99 kr frakt, inkl. moms (kontrollerat den 25 oktober 2026).

Priser i butiker 1

Så rankar vi

Conrad SE

I lager · Leverans på 5–7 arbetsdagar

578 kr

479 kr + 99 kr frakt, inkl. moms

Visa hos Conrad SE

Priset kontrollerat i dag. Köper du via en länk kan Klakko få en liten provision, utan påverkan på ordningen.

Prishistorik

Det lägsta priset per dag i butikerna vi följer (marknad: Sverige), inklusive frakt där butiken anger den.

Nu
578 kr
Lägsta
558 kr Conrad SE
Högsta
578 kr

Lägsta pris sedan 24 oktober 2026: 558 kr hos Conrad SE, högsta 578 kr, nu 578 kr.

Alla prisändringar 2
Ändringar av det lägsta priset (marknad: Sverige)
DatumButikÄndringLägsta pris
Conrad SEConrad SE+20 kr578 kr
Conrad SEConrad SEFörsta pris558 kr

Produktinformation

Specifikationer

Produkt

Varumärke
Magnetoplan
EAN
4013695030166

578 krhos Conrad SE

Till Conrad SE